Styrelsen

Styrelsen består av ordförande och sex ordinarie ledamöter samt två suppleanter.

Martin Wall ordf hmwall@gmail.com
Helen Strid   helen.strid@gmail.com
Andreas Persson   andreas.persson@kubeliden.se
Martina Nilsson   remolsson@gmail.com
Dan Ljungdell   dan.ljungdell@kubeliden.se
Ulrika Kolben   efterberget@gmail.com
Patrik Lejkel   patrik.lejkel@live.com
Ann-Katrin Lennartsson   annkatrin.lennartsson@gmail.com
Caroline Weibull    caroline.weibull@kubeliden.se

Blankett för klagomålshantering

Blankett

Stadgar för Kubelidens Montessoriförskola, grundskola och fritidshem:

Stadgar 171012

Bilder på styrelsen

Martin Wall , ordförande

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Helen Strid

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Andreas Persson

Martina Nilsson

Dan Ljungdell

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ulrika Kolben

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Patrik Lejkel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ann-Katrin Lennartsson

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Caroline Weibull